dittt Creative Commons License 2003.07.24 0 0 269
Szia Zsuzsa!
Igen, mi csináltattunk a család mind a négy tagjának. A kartus alapja ezüst, a pici hieroglifák és a hátán a horoszkóp jele arany. ez a verzió 12 dollár volt. Azt hiszem a teljesen arany 25 dollár volt, de ezt ne vedd készpénznek. Az ezüst-arany kombináció szerintem a legszebb.Persze megint izlés dolga.
A kairói kirándulást mi kihagytuk több ok miatt is.1.Iszonyú hosszú az út.a mi szállodánktól kb. hajnali kettőkor indult volna a busz és jóval éjfél után érkeztünk volna vissza. Szóval kb. 24 órás program. Ez felnőtteknek még elmegy, de a gyerekeket, főleg a fiamat nem akartuk ennek kitenni.2.Elég zsúfolt a program, elég kevés idő jut a nevezetességekre, s ha rosszkor érkezel, akkor be sem tudsz menni a hosszú sor miatt a kiválasztott piramisba.3. Az egy napos útba csak az Egyiptom múzeum, Giza és a bazár fér bele. Szakkara pl. nem. Ha lehetne (de nem lehet) én a bazárt szívesen felcserélném valamelyik műemlékre. Nem vagyok túlságosan bazár-párti inkább a nevezettéseg érdekelnek. 4. Inkább szeretnék még visszamenni egyszer Egyiptomba és nilusi hajóút keretében megnézni az országot Kairótól AbuSimbelig.
A kairói út árából fedeztük a búvárkodást, ami mint írtam, felejthetetlen élmény volt.
Sajnos most csak ennyit tudtam segíteni. Talán van valaki más a fórumban, aki le tud írni egy kairói kirándulást.
Szia
Edit
Előzmény: lzsu (268)