tkacsa Creative Commons License 2003.07.23 0 0 415
Erdekes,pont most olvasom a index hirekben,hogy
RESZLET:
"augusztus elejeto"l (kilienc)9%-kkal emelik az aramot:(A villamos energia afaja is novekedik a jovo ev elejetol:(
Az ado modositasok kereteben(tizenegy)11%-kal magasabb forgalmi adot kell majd fizetni:(
Es ez elso" sorban a magan szemelyeket erinti,mert a nagyfogyasztok vissza igenyelhetik a befizetett adot"
Ha jol tudom,egyenlore magyarorszag lakossaga csokken,asszem evente 28-ezer fovel,de ebben nem vagyok biztos,de ha igy van,akkor par ev,es tobb hely lessz:)
DE ottvannak a tegla hazak is,azok is nagyon jok,egyebkent meg csak erzekeltetni akartam,hogy az allamnak mennyire de jo biznisz a PANEL-LAKAS,sokkal,de sokkal olcsobban felkepul es ugyanugy dragan sok millioert tudjak megvenni az, emberek.Szoval azee dolgoznak egeszhonapban,hogy a rezsit fizetni tudjak....(plane amiota van legkondi)

scratch-nak:)
Igaza van,en csak erzekeltetni akartam,azt,hogy a PANEL-HAZ,az egy iszonyu jo biznisz az allamnak.Es lehet vedekezni a DOH-ellen,szelloztetessel,illetve nagyobb ablakokkal,mert a regi oreg hazakon icike-picike kis ablakok vannak,es ezert nem kapott levegot a belsoteer:)
De ez csak 1-velemeny,"NEM AKAROK" senkitsem megbantani.

Előzmény: lamed (395)