villaroza Creative Commons License 2003.07.21 0 0 19
Hűha, én egésznap szedtem be valamit a szivemre,mert mindig megszalad vagy kihagy amitől én fárszt kapok 7 évesen kezdtem a pályafutásom most 47 vagyok mentő azért nem vitel , mert olyan helyen lakunk. szerintem mindenfélekivizsgálás a holter is olyan hogy amikror fenn van soha nem csinálta szivem , amitől félek 25 katétereztek szerintem szórakozásból, na lényeg hogy mindig maga volt a vérnyomásom 7 évesn 150/100 ez éterse mandulaműtét után gimiben is gyógyszer mellett , 170 neurósis cordi, majd kinövöm nem nőttem , belebetgedtem lelkileg vagy valami lelki dolog tartja fenn. szerintem kellene egy struruma vizsgálat vérból , jódizotóps jód 131 itatanak hogy van -e göbb mert az hajhatja szivet , nem ártana veséket ja és szivultra hang nekem az mutatta ki a mitrális prolapszust de az sem csinálhat ilyen rosszuléteket nálam , de nekem is mindig szalad a szivem , ha minden negati akkor okvetlen pszichiátert kell keresni de előbb is , mert lahet hogy valami miatt mindig van egy belső feszülség már eleve ez a tudat hogy igy van egy ördögi kőrt alakit ki, szorongást és a szervek szokszor beszélnek az ember helyett.