abraxas Creative Commons License 2003.07.21 0 0 920
Hú, ezen van mit emésztenem, köszi a részletes szaktanácsadást.

Amúgy hazamenvén -ígéretemhez híven- megvizslattam közelebbről a lakásomban előferdülő tyúkbeleket.
Döbbenten konstatáltam, hogy ideje ráállnom a Cavinton rendszeres fogyasztására :o(
Ugyanis emlékezetem csalt egy kicsit. Valóban az általam leírt kábelek futnak a falakban, de csak a konnektor körön!
A lámpáknál és kapcsolóknál egy kivitelében hasonló, de sokkal vékonyabb madzag lóg ki a falból. Zömmel ezek amik pörkölődvek (kivéve a fürdőszobai). Nem annyira széles a borítás (inkább négyzetes, mint téglalap a keresztmetszete), és a drót is vékonyabb :o( Ahol még egyben van a három szál, a földkábelen halvány zöld csík is van.
Ha már a földkábelnél tartok. A konyhai lámpánál éppen a földkábel van megpörkölődve :-O

Sajna a fő gondom az, hogy ahol gond van, a megpörkölődött részek eltávolítása után már alig marad 1-2 cm szabad kábel. Gondolom a dobozban toldani már nem nagyon célszerű?!

A mosógépleállásnál azért gyanakodtam hálózati problémára, mert a másik falon lévő konnektorral simán elmegy a mosógép, még csak nem is melegszik. Más fogyasztó nem megy róla.

Nos, végigolvastam mindazt a zagyvaságot, amit az imént összehordtam. Úgy látom, nem úszom meg a dolgot, és előbb utóbb kénytelen leszek profit hívni :o(

Előzmény: Törőlt_nick (910)