karkm Creative Commons License 2003.07.13 0 0 887
Torres !NE magyarázkodj,azért mert használod afejed és gondolkodol is vele nemcsak véded is azt akit elfogadnál kormányfönek azért nem vagy rosz. de azt fogadd el hogy más másként látjaa politika élvonalának ténykedését!Ez az igazi eszmecsere!Én nem szavaztam a Fideszre ,mert a fiatalságot járatta le ,azokat adolgozo törekvő fiatalokat akiknek nem pottyant az ölükbe adiploma alakás stb.nekem három gyerekem van és fiatal vagyok ,de nem kérek sem Orbánbol sem Rogánbol!SŐTnagyon kevés politikus az akit elismerek jo embernek,s ha nem jo ember akkor nem jo politikusa ehazának.DE soha nem tudnék valakit elitélni azért mert másként gondolkodik.
Te is ird azt mindig amit akarsz,vitatkoz smég lehet hogy egyszer azt veszed észre hogy igazat adnak neked vagy te is elhiszed amit más mond.Én azt vallom hogy az okos ember nem vádaskodik hanem odafigyel arra amit más mond neki,és köntörfalazás nélkül öszintén válaszol.Én nem lennék jo politikus.?Várjuk ki mi lesz ennek aszép történetnek avége. Azt hiszem a nagy kutyák ugyanugy fognak ugatni ha kel nyüsziteni,ahogy eddig saz igazi mafiozok nevét most sem fogjuk megtudni ,mert kutya kutyába nem harap ....csak ha beteg(ha veszett!!)