alfredoo Creative Commons License 2003.07.12 0 0 844
jobbocska

jobbocska tok jot irt.

ezekkel egyet lehet erteni. ilyen alapon viszont korrupcio maradt. o.k. nyilvanvalo. hiszen hova ment volna. maradt.

viszont az 50%-os beremeles is maradt. nagyon nagy szukseg volt mar ra. megvolt. fekszik, nyukszik. ennyi...

kihagytad a minimalbert. talan mert erezted hogy az ahhoz kapcsolodo fanfarok kicsit hamisan csengenek...

gresham ugy. lehet hogy nem volt minden tiszta. miert pont ez a dolog lett volna tiszta. viszont a joemberek idenyomattak nekunk egy sokcsillagos szallodat. ez is baj? az hogy az onkormanyzati kepviselok esetleg CSAK korrupcio aran engedelyeztek. kisnyul, nagy kaland. mit lehet tenni. onkormanyzati kepviselok mar csak ilyenek.
ezzel osszehasonlitani keller lufikat? azok a keller lufik talan nem is lufik. talan tenyleg lufik.

kamionokrol nem irnek. mar irtam. a 23 millio roman meg nem kepezte (de hogy miert) per targyat. talan mert kirohogtek volna oket a birosagon.

anita, vamos miklos a tv-nel dolgoztak mar akkor is amikor... orbanbanyak. szerintem tok jelentektelen ugyek bar anita tok csinos, vamos miklos meg nem tudom hogy miert annyira szoci. egyebkent nekem szimpatikus. talan masnak is. vagy ez nem az a vamos miklos?

felszinen elfogadom a donteseket, de azert valami igazsagerzet motoszka.

diakhitel egyertelmuen jonak tartom. nem is nyulnak hozza. lakastamogatas jo de talan nagyon, tul sokba kerul. kisebb modositas indokolt. mert igy a nyugdijasok fizetik a lakastamogatast. a milliardoset.

statusztorvenyt nem emlitenem es nem dicsekednek. hoztam is meg nem is. nagyobb a fustje mint a langja. ennel a torvenynel nem sokan melegszenek. szep csendben messzebb lehetett volna jutni. adokedvezmeny nem rossz, talan a mertek. a nem adozok tamogatasa. azert azok is adoznak pl. afan keresztul. fogyasztasokon keresztul. meg sokat is isznak.

mindenesetre neegy evig nem volt nagy galiba. en a sajat szempontombol kormanykepesnek itelem a fideszt. talan kevesebb ideologia, kevesebb maszlag, kevesebb demagogia, kevesebb 2,000,000.00 ember. afb is kevesebb. mosolygos reklamember is kevesebb. kevesebb tobb lett volna. mindegy majd a kovetkezo ciklusban meglatjuk. hogy a bosszu lesz az elso szamu szempont vagy a nyugodt orszagepites.

a veled valo egyetertesem fontosabb mint a felhozott ellenvelemenyek!

Előzmény: Törölt nick (841)