turbo2 Creative Commons License 2003.07.11 0 0 633
Rosszabbacska !

Konkrétan hazudsz mint ROGÁN de nem baj. InnentQ OFF.
1."A Fidesz-kormány alatt mindenkinek jó volt. Most egy szűkebb körnek NEM LESZ ROSSZABB. Tehát nem arról van szó, hogy jobb lesz hanem nem lesz rosszabb. Bár ha azt vesszük, hogy az állam visszatéritésről beszél, akkor az azt jelenti, hogy egy idei az állam használja a kisemberek pénzét"
nött a családi pótlék az mszp szavazókna
nött az ösztöndíj de csak a balos diákoknak
a minimálbér adómentes de kizárólag a szqk baloldali szvazótábornak
szélesebb kör vehet fel lakáshitelt (csak baloldal)igaz maximálták a felsö határt ami nyilván több millió baloldalit érint
Igaz használja a kismamák pénzét amiért nem fizetett kamatot.

A gázárvisszatérítés nem így mqködik de nem baj ha alapvetö dolgokkal nem vagy tisztában.

2. "Ezért dolgozhatott MP lánya, Vámos Miklos"
Ez különösen tetszik.

3. "Mert a Fiesz komolyan gondolta a hatalmi ágak szétválasztásának elvét"
Ez különösen látszik a slekt, Pintér, Szabó,Torgyán ügyekben és Polt Péter ügyész úr egész eddigi tevékenységén.
Ellenben egy családanya 30 milliárdos pert nyer a genya állammal szemben aki rátelepszik a bíróságokra. Pedig az nem kis pénz.

4."A Greshem ügyben is a Fidesz érdekeivel ellentétes döntés született"
Az esetleg fel sem merül benned, hogy nem a FIDESZ volt az igazság letéteményese???

5. ". Aki rosszul rágalmaz, az igazat beszél. Így egyet értek abban, hogy rogán rosszul rágalmaz. "

Azt gondolom ez a non plusz ultra mondat. Ezek alapján általános iskola 4-5 osztályra teszlek mint bQsz sulinetest. Tudod ha valaki rágalmaz az nem mond igazat... Abban igazad van hogy ROGÁN rosszul rágalmaz mer még ahhoz is hülye, hogy egy napon belül ne hazudtolja meg saját magát 2*.

Na csá.
És bár számodra ez nyilván hihetelen de valóban független vagyok és amikor elmentem szavazni sajnos a FIDESZRE szavaztam. EttQl még csinál sok hibát ez a kormány de a siralmas demagógia ezen nem segít.

Előzmény: Törölt nick (608)