figyelő Creative Commons License 2003.07.10 0 0 155
Nem eléggé...
Én másképp gondolkodom. Vegyük csak a nemzeti történelmet például. Ha azt állítja bárki is, hogy a disznóságokhoz semmi köze, vajon milyen alapon büszkélkednék a szép emlékekkel..?

Magam liberális akarok lenni, s nem tehetem meg, hogy az egyetlen liberális párt ügyetlenségeiről, balfogásairól, elvtelenségeiről, disznóságairól azt mondjam, semmi közöm hozzájuk. Pedig a legtöbb közismert esetben személy szerint tényleg semmi közöm hozzájuk, legfeljebb annyi, hogy adott körön belül (néha azon kívül is) tiltakoztam ellenük.

Jobboldalon ennél sokkal nagyobb bajt látok (már mondták itt néhányan, hogy kancsal vagyok...). Senki nem tekinthet el a valóságosan létező politikai erőktől. A jobboldal vezető személyisége egyebek között a "Magyar Nemzetet" reklámozta... (mást is, ami még nagyobb szégyen).
Márpedig abban a lapban elképesztően sok ocsmány írás jelenik meg - B. Zs. mai förmedvénye nem is lóg ki olyan nagyon.

Tájékozott és tisztességes jobboldali nem mondhatja, hogy az ilyen dolgokról neki nincs véleménye. Vagy ha igen, hát vétkesek közt cinkos, aki néma...

Előzmény: courvoisier (152)