viktor325e Creative Commons License 2003.07.08 0 0 11
hali

én már túl vagyok a lakásvásárláson, végülis máshol sikerült venni, de a nádorligetben rendesen át próbáltak verni. Az történt hogy kinéztem egy elég szupi lakást asszem I ütem c 52.
odajártunk kb egy hónapig nézegetni, előkészítették a szerződést ami tele volt formai és tartalmi hibákkal. megkértem őket hogy mivel egy hét múlva mentünk volna aláírni javítsanak ki benne egy csomó dolgot (kb 20 helyen). amikor odamentünk aláírni (szülők, ügyvéd én)ugyan azt a hibás szerződést próbálták az orrunk alá tenni. majd következett egy elég kellemetlen másfél óra mikor az ügyvédnőjükkel jópofa kis szóváltás alakult ki. majd mikor már kb ötödszörre hozásk vissza a hibás szerződést azt mondtam hogy talán visszajönnénk néhány óra múlva addig szépen nyugodtan fejezzék be. a vége az lett hogy a megbeszélt időpont előtt negyed órával felhívtak, hogy nem kell visszamenni, mert nem kötnek velünk szerződést. a mintát elvittük egy ingatlanos ügyvédhez aki azt mondta, hogy valószínüleg az volt a problémájuk, hogy a garancia/jótállás környékén próbáltunk kihúzni egy olyan dolgot amivel vagy szántszándékkal akartak átverni vagy legalábbis próbálhattak volna kibújni a felelősség alól. utólag beszéltem egy barátommal aki az építőiparban dolgozik és az ex barátnőjének a nővére dolgozott a kivitelezőnél, az a csajszi mondta hogy nincsen pénzük befejezni az első ütemet, abból csinálgatják amit a második ill harmadik ütemből beszednek. szvsz nem véletlen hogy pikkpakk felhúzták a hátsó négy kisebb házat szerkezetkészre. a kisemberek meg át vannak verve. az első ütemet 2002 májusra(!) igérték készre. szerintetek a többi mikor lesz átadva? az a baj hogy bevállalták hogy 260-280/nm en árulják a lakásokat és most nem tudnak mit csinálni...