alex01 Creative Commons License 2003.07.08 0 0 100
Húhhhhhh!! Ennek igazán örülök! Te is mostanában voltál? Ősszel, mikor mi voltunk, folyamatosan a vízben kellett mennünk. Már azt hittem úszóhártya nő az ujjaim közé:-)))) Arról nem beszélve, hogy nagyon csúszott a létra is, meg a faalkotmányok. Most is az motoszkál a fejemben, ha netalántán valami nagy baj történne, hogy kérhetünk segítséget? Pl. lábtörés, ficam, hasonlók. A szállásunk Stára Lesnán lesz, és busszal fogunk lejönni Podlesokig. A buszból azok, akik akarják ezt a túrát kiszállnak, a többiek a busszal elmennek várost nézni. Még nem tudom hová (Késmárk, Lőcse, vagy Poprád, amit a többség választ.) Mi pedig nekivágunk a Sucha Bellának, majd a Hernád áttörésnek. Úgy számolom, hogyha reggel indulunk, kb. délután 5-re visszaérhetünk a podlesoki parkolóba. Addigra jön vissza a busz értünk. Szerinted belefér ebbe az időbe a túra?
Tavaly csak ketten voltunk a nejemmel, nekünk rövidebb idő alatt is megvolt, de most kb.20-an leszünk. Rajtunk kivül a többiek még nem voltak itt, ezért félek kicsit, hogy az első létránál kitör a pánik. Rengeteg képet mutattam nekik, és kértem őket, hogy csak akkor jöjjenek, ha biztos végig csinálják. Hát remélem nem lesz komolyabb probléma.
Előzmény: Fatboy Slim (99)