Anti.SR-125 Creative Commons License 2003.07.08 0 0 12
Heló Rx.
Mint látom sokan csak a rosszra emlékeznek , én azért emléxem mikor mi akkori kicsávók hajtottunk a Rigára -:))
Persze voltak akor is az egyenlőknél még egyenlőbbek , és nekik Simsonra is futotta -:))

Én teljesen megértelek.
Ismerem ezt a megszállottságot , és már látom is a jövődet.
Te szinte elkerűlhetetlen utat választottál a főként régi motor restaurátorság felé -:))
Abban azért néked is igazad van hogy 25-30-évvel ezelőtt motornak számított , és azért én simán elmentem vele Lengyelországba , Zakopánéba , és Krakkóba is , még 1973-ban.
Hozzá kell tennem hogy volt velünk szimszon Schvalbe is ,kettő , és azt kellett , szerelni útközben de a Rigákat nem -:))
Bár a szimónak sem volt komoly baja , koszos gyertya vagy ilyesmi , nem emléxem már rá olyan régen volt , csak mint lehetetlen példa maradt meg bennem -:))
Ja és a magastátrát nem kedvelte igazából a Riga , mert egyesben nem volt képes kigyorsúlni a Starry smokoveci emelkedőn -:))
Az is igaz hogy én ültem rajta az akkori 50-kilómmal , de volt még vagy 45-kiló pakk is rászerelve.
Na mindeggy ezt csak azért írtam le hogy meséljek néked a Rigák dicső napjairól is.
Üdv mindenkinek : Anti.