Törőlt_nick Creative Commons License 2003.07.02 0 0 819
Nem rég le kellett cserélni az összeset egy családi házban, mert sorozatos kontakthibák voltak.
Nézd, én a magam nevéban beszélek: én a büdös életben nem raknék fel ilyen szerkezetet kötésszorítónak egy olyan házba amelyet aztán pl. letapétáznak, mer csai iszonyú károkozással lehet leellenőrizni őket, ha gond adódik. Léteznek ilyen szerelvények is de azokat legalább cserélni lehet meg szokták is néha amúgy is, nincsenek úgy eltemetve, mint a kötésdobozok. Persze tudom, igen kedveli ezeket a cuccokat a villanyszerelők, mert pikk-pakk rádugja a blankólt végre és már mehet is odébb. Ez is olyan, mint a gégecső: orrba-szája használja mindenki de nem azért mert oylan remek dolog, hanem mert faszkalapok és képtelenek egy normális kanyart hajtani egy müIII csőre! Az, hogy a gégecsőbe beszarsz olyan rossz behúzni, azt már nem nézik. Na ilyesni van a wago-val is - most nem csak erről az egy típusról beszélek, csak általálban e néven ismerik az emberek ezeket a rádugós szorítókat - nem kell szórakozni vele, hamar kész a meló. Én a hálózatomra akár örök garanciát is vállalok ha kell, nem tudom, hogy ezek a wago-s egyének is meg mernék-e ezt tenni. A modern kor terméke, bele van építve a pusztulás.
Mindegy, mondom, beszéld meg az ürgékkel, szedess szét egyet és ha megbízhatónak tűnik, használjátok, és nem szólók bele!
Előzmény: mamuth1 (817)