Madget Creative Commons License 2003.06.27 0 0 326
Üdv mindenkinek!
Ritkán van időm fórumot olvasgatni (tulajdonképpen most sincs), de ez a téma megragadott. Magam is hódolok néha e nemes perverziónak, hol hármasban, hol négyesben. Most épp egy nagyon jó barátunkkal sikerült összehozni a dolgot, aminek különösen örülök, mert igazán kellemes így együtt lenni. És nem csak a szexre gondolok most. L (a barátunk) kiváló szellemi partner, amit már évekkel ezelőtt felfedeztünk a kedvesemmel, amikor egyetemistaként hárman béreltünk egy lakást. Nagyon jókat beszélgettünk esténként, és annak ellenére, hogy általában folyton a szexnél lyukadtunk ki, ilyen irányba soha nem terelődött a kapcsolatunk (bár azt hiszem, már akkor sem nagyon bántam volna). Itt jegyzem meg, hogy a kedvesemmel soha nem próbálkoztunk ismeretlenekkel, hanem mindig egy már meglévő baráti vagy szerelmi viszonyt szélesítettünk ki a többes szex irányába. Ne lepődjék meg senki a szerelmi viszonyon, néha előfordul, hogy az ember (vagy az asszony) beszerez egy szeretőt. Ez nálunk olyasmi, mint a barátság, és idővel, ha a szex lekopik róla, az is marad (a barátság jóval tartósabb holmi). De hogy visszakanyarodjak az eredeti témához, nos az történt, hogy nekem mostanában épp volt egy szeretőm (azt is érdekes lenne elmesélni, hogyan jöttünk össze), és szerveztünk egy hétvégi programot, amire L is hivatalos volt: kirándulás, úszás, ilyesmi. Én szerettem volna kettesben maradni a lánnyal, és megbeszéltük a feleségemmel, hogy addig majd L fogja szórakoztatni, amíg én a másik hölgy kedvére teszek. L persze erről akkor még nem tudott, de hamar átlátta a dolgok állását, midőn mi elvonultunk, ők pedig ketten maradtak egy viszonylag sötét és fülledt szobában. Hát így csábította el a feleségem a barátunkat. Aztán később újra meglátogatott L, de akkor csak hárman voltunk, és hogy, hogy nem, beszélgetésünk ismét a szex felé kezdett kanyarodni. A konklúzió az lett, hogy a nők igen-igen szeretik, ha egyszerre két pasi is kényezteti őket, s hogy akkor ezt a szép elméletet mihamarabb át kellene ültetni a gyakorlatba. Mi pedig nem voltunk restek, s legott a tettek mezejére léptünk (inkább feküdtünk). Azóta már több alkalommal is. Az, hogy ilyen jól megértjük egymást az ágyban, nem csekély mértékben köszönhető annak, hogy barátokként már jól ismertük egymást. Ezért én amellet volnék, hogy érdemesebb barátokkal próbálkozni. Persze nekünk talán könnyebb, mint másoknak, mert szexmániánk közismert a barátaink előtt (az egyik egyszer meg is jegyezte, hogy mi minden barátunkkal lefekszünk, ami azért kicsit túlzás, de van benne valami - igen, vele is lefeküdtem).
További kellemes estét: Madget