Wic Creative Commons License 2003.06.26 0 0 11
Inkognitó Ergó Sumák válasz erre | adatok | e-mail 2003-06-25 23:30:44 (27694)

Elvtársak!

A Párt a mai napon felderítéssel bízott meg, így eljutottam a viperafészekbe: Felcsútra. Azonnal megkerestem a híradások szerint hivalkodó, többszázezer nézö befogadására alkalmas stadiont. Nem találtam. Amire rábukkantam, az egy gondozott falusi futballpályára emlékeztetett. Hiába kerestem a stadion melletti mélygarázst is. A stadionhoz, a beharangozott 2x3 sávos autópálya helyett egy 0,75 sávos út vezetett, szélén porral és kaviccsal. Régi elvtárs lévén gondoltam, hogy ezek aztán nem járnak túl az én eszemen és ezért fekete Pobjedámból kiszállva próbáltam a rosszminöségü, az autópályára nyilván félrevezetö céllal felhordott burkolatot levakarni. Meglepetésemre nem a csúszásmentes aszfaltburkolathoz, hanem agyagréteghez értem. Elvtársak bevallom, kudarcot vallottam. Lehet, hogy ezek a fidesznácik szinte annyira értenek a félrevezetéshez és álcázáshoz, mint mi? Arra már nem is merek gondolni, hogy az objektív tájékoztatásra kondícionált független sajtónk a lakosságot és vele együtt engem is, ha nem is szándékosan, de mégis félrevezetett?

Gondoltam, felhozom, hátha vannak valakinél fényképek a Felcsúti százezres stadionról.

Wic