Nandi77 Creative Commons License 2003.06.23 0 0 271
Kösszi a tippet Holló!
A Flag Kft megadja a helyi szerelő elérhetőségét! Én felhívom az b***ik kijönni ürügyek a múlt héten minden nap beszéltünk szóval: Lerobbant az autó,túl sok munka volt későn végeztünk, elfelejtettük, nem írtuk be a füzetbe, beteg a kolléga aki ment volna, Jaj bocsi, de már ma végeztünk (nem szentesiek hanem 20kmrel aréb csongrádiak);miről is volt szó nem emlékszem. Szóval ezek a dumák. A Flagnek szintén naponta beszólva ők ezt mondták: nem tudják a helyiekkel beszéljek, már elmondtam nem tudunk mit tenni, jó majd utánna nézzük s vissza hívjuk (18-án volt azóta se hívtak!), alvállalkozó dolgozik beszéljek azzal mi csak felvesszük a munkát, kapcsolom a kollégát persze senki nem veszi fel a vonal visszamegy az előző emberkéhez sajnos a kolléga mással beszél hívom később ebédel, wc-n van már hazament el kellett mennie.A Flag Kfttől nekem is van pár termékem azzal 1x volt garis bajom azt korktűl intézték, de ez a töketlenkedés ez már nekem sok! Ha valamit vásárolok akkor ezentúl mindig elkérem a gari jegyet s ha a Flag van feltüntetve garis szolgáltatónak meg se vesze a cuccot.A klíma müködik csak éppen kra hangos s lóg az eleje! Szóval ez a story ezért írtam hogy SENKI NE VEGYEN WESTEL KLÍMÁT s egyéb westel cuccot mert a gép az jó csak a körítés egy nagy SZAR!Eu hurrá oda tartunk ilyen szolgáltatókkal ezt próbálnámeg valaki a tényleges eu ban másnap csődöt jelenthetne!

Ui: Ma feladtam ajánlottan a levelet jövő keddig várok ha semmi Fogyasztó Védelmet rájuk uszítom aztán hajrá!