Alpári Gnác Creative Commons License 2003.06.21 0 0 28
Csendes derűvel figyelgetem, hogy jó egy évvel a választások után is újra és újra előkerül a "választási csalás".

Valaki mesélje már el, HOGYAN CSINÁLTÁK?
Milyen szuper-szoftverrel?

Juszt jólértesültsége tényleg érdekes, érdekes lenne erről hitelt érdemlő forrásokból értesülni, de akkor ugyanilyen alapon mitől ilyen "jól informált" a MN, Demo, és valahogy a szél is mindíg Bayer Zsolti postaládájába fújja be a "dokumentumokat".

Különben meg a kollektív amnéziára apelláltok, de én még emlékszem mindenre. Légügyi dinasztiára, konferencia-buszra, tűzijátékokra és mákos bejglire, mobil WC-kre, százmilliókért megörökített és senki által meg nem nézett Orbán performanszokra, Millenáris Park karfáira és TV-stúdiójára, de nem akarom tovább sorolni.

Ezekre is mindíg az volt a válasz, hogy jogilag támadhatatlanok. Nyilván ezért van Keller is pácban.

Én viszont mondhatom, hogy Keller és társai menjenek, ahova gondolom, ti pedig nem, mert állva tapsolva a Vezér és sameszai (a kiváló jogászok) újabb és újabb vadító ötleteinek, minden erkölcsi alapotokat elvesztettétek erre!

Előzmény: Dominus Vobiscum (26)