Piszkos Fred Creative Commons License 1998.07.20 0 0 102
Cserfa!
Nem vagyok rólla meggyőződve, hogy az idézeteiddel bármiről is meg tudsz győzni, ugyanis NEKEM nem meggyőződésem, hogy csak és kizárólag az a helyes, ami a bibliában szó szerint le van írva. Ezért aztán attól, hogy idézel valamit, még nem bizonyítottál semmit. Érveket kérnék. Egyébként ha neked jó az úgy, hogy gyűlölöd a világot, és mindenki mást, aki nem hiszi el szó szerint a bibliát, és ezt a bibliával is alá tudod támasztani, akkor csak gratulálni tudok: Megtetted az első lépéseket egy új vallásháború kirobbantása érdekében, kirekesztő lettél, megtaláltad az ideológiát a neked nem teszőek kiirtására, és mindezt úgy, hogy a bibliával még alá is tudtad támasztani. Ha te erre büszke vagy ám, legyél, de nekem ez csak egy újabb érv amellett, hogy milyen szörnyű következményei lehetnek annak, ha valaki egy 2000+ oldal hosszú , ellentmondásokal tele könyvet választ abszolút igazságnak.
(A bibliai dolgokat igazán nem ebben a topikban kellene viszont kitárgyalni, mert bibliai topik van elég, úgyhogy most én is elnézést kérek az offtopic -ért. )