Guga Creative Commons License 1998.06.24 0 0 47
Hehe,bocs,Líharvi, a meghatározás amire emlékeztem, a fasizmus meghatározása volt.(legsovinisztább
satöbbi...) elemlékeztemmagam,vanien. De úgy azért tudjuk nagyjából, mi a faj, pl. azon egyedek
közössége, melyek egymással párosodva termékeny utódokat hoznak létre, vagy ilyesmi.

In máj saját szerény mélepényem szerint két majomban őrülünk. Aegyik malom tivagytok,
mondván, Agy, Íku,hajráember,rulezek vagyunk ezerrel,mintadisznó : ))
Kifejtem, röviden, az én majmom véleményét:
Az emberi faj nem került ki sem az evolúció körforgásából,mer: antropi mérések bizonyítják,
hogy majinapig változunk. Senema természet felett nem állunk, mer dilíteld a környezetedet,
egyből kikapcsolsz te is.
Ember embernek farkasa-ez igaz. Mivel az ember is egy faj. Láttam én már olyat, hogy a macska
lefojtja a saját kölykeit. Korxtól röviden: kicsi a valószínűsége, hogy saját magunkon kívül más
fajú ellenségeink legyenek. Ezt mérkell mondani, mikor lejjeb már elismertem. Főleg a
VALÓSZÍNŰ-séget. Hogy kicsi-e? a fajok 99,9 %-a már nincs. Lehet,hogy ők is kicsinek gondolták.

Van abban valami, amit mondotok,győzzetek meg méginkább. Én már megindokoltam (Korx már egyszer el is fogadta)
hogy értelem ideoda, nem működik hierarchikusan a természet úgy amblokk. Még nekünk is gátat szabhat.

Most ti jöttök: Miért, hogy szerintetek az ÉRTELEM, ÍKU, az, ami a számlálhatatlan tulajdonság
közül az embert a fajok rulezévé teszi, és pl. nem a FOTOSZINTÉZIS ?
Ráadásul, (ahogy tudom) a fotoszintézis már többször is kialakult párhuzamos utakon, ugyanúgy minden
pusztulás után kialakulhat megint. Biztos, hogy van időnk arra, hogy értelmesebbek legyünk a fotoszintézisnél?
Persze,nem a fotoszinti a rulez, bármi mást ideírhattam volna.

Üdv