Elm Creative Commons License 2003.06.13 0 0 469
4.Volksbank talan meg nem is szerepelt itt, ha jar erre olyan, talan ir valamit.
Lakashitelnel a vagyonbiztositas tuti hogy kell minden banknal (csak van, amelyik megkoti helyetted es beepiti a torlesztoreszletbe), hiszen a jelzalog fedezete, az ingatlan, csak akkor er valamit, ha az allaga mindig jo. Ha valami baj eri, akkor oda a bank loveja...

3. Szerintem a kettonek semmi koze egymashoz. A munkaltatoi kolcsont fizetik a bankon keresztul, az onkormanyzatit tudtom szerint nem. En legalabbis egyszer vettem fel egy kis felujitasi hitelt (200e), azt siman kezbe adtak az onkorinal...

2. HA jol tudom, akkor mostanaban igen, mert voltak belole felreertesek. Pontosabban, ha epitotol veszel uj lakast, akkor addig piaci a hitel, amig a tarsashaz nincs albetetesitve. Eddig asszem igy volt, lehet, hogy most mar a hasznalatbavetelit is megvarjak? Mind1, a lenyeg, hogy igen, mashol is valami ilyesmi van sajnos.

1. Euro vs Forint? Jo kerdes, valami penzpiaci hozzaerto (316e21?) talan tud erdemlegeset mondani. En szemely szerint a forintot valasztanam, egyreszt mert szerintem tuti, hogy a tamogatott idoszakban olcsobb, mint az euroalapu (es ha gyorsan epitkeznek akkor nehany honap a piaci kamat, viszont tobb(tiz) ev a tamogatott), raadasul amilyen gazdasagpolitika van itt, abbol nem konnyen lehet kiszamolni, hogy hosszu tavon jobb lesz-e esetleg az euroalapu. Peldaul a mostani forintgyengites miatt rogton dragult az euroalapu hitel...
De ez a (hozzanemerto) szemelyes velemenyem...

Előzmény: wecky (465)