CELL Creative Commons License 2003.06.13 0 0 466
Szia!
Nagyon koszi a segitseget...Meg a tobbieknek is...Elkezdtem olvasni, most vagy en vagyok nagyon tajekozatlan vagy ez tenyleg nagyon bonyolult...a ferjemtol kerdezgetek ez-az mit jelent de o sincs nagyon kepben...De kezdem ugy latni, hogy az lesz a legjobb megoldas, ha eladjuk a kerot az ugy 8 milla, meg hozzarakunk 1-et az mar 9 es meg folveszunk allami tamogatasu hitelt hasznalt lakas vasarlasara...azaz nekunk haz kell mert szuksegunk lesz min 2 garazsra, autoszerviz nyitasahoz kell...nem ide tartozo kerdes van arra vmi szabaly, hogy hol nyithat es hogyan az ember szervizt?Mert ott ha minden jol megy zaj lesz egesz nap, es sok auto fog allni a haz elott esetleg az udvarban...Hol lehet ennek utananezni?Szal a 9 milla melle meg kellene kb.ugy masik 3 esetleg 4 ugye ha a vasarolando haz a fedezet es van 9 onero akkor talan ugy mar adnak...Amugy ez egy videki nagyvarosban lesz nem Pesten...tudom ott mar ennyiert nem arulnak kerteshazat...:-(Nem irigylem az ottani lakasvasarlokat,szegenyeknek jo sok lovet kell gyujteni, mire lesz vmi..Szal melyik bankot ajanljatok?Ti kihez fordulttatok? Nekunk szamlank csak az OTP-nel van az is deviza szamla...munkahelyunk nincs ...vezetekes telefonunk sincs...Melyik az a bank aki igy szobaall velunk?Es azt is olvastam, hogy vmi biztositast kell kotni az uj hazra??? hogy adjanak hitelt?Mennyi ido mig az ember penzhez jut miutan beadta a kervenyt?(Sajna az epitkezest ugy nez ki halasztanunk kell nem akarjuk elherdalni a szocpolunkat hogy csak a felet vesszuk fol inkabb varunk)Bocsi a sok kerdesert, meg hogy ilyen hosszu voltam.
CELL
Előzmény: Elm (464)