namam Creative Commons License 1999.04.25 0 0 117
Szerintem:
1, Milosevics eltavolitasa ugy erhetoi el a legkonnyebben, ha alulrol buktatjak. DE ez elkepzelhetetlen, ha neki mennek Belgradnak.)
A cel elsosorban most is kosovo pacifikalasa, csak ez nem kepzelheto el Milosevics megbuktatasa nelkul. Kemeny dio.
2, A domborzat nem minden: kosovoban ott van egy honapok ota harcolo segedero helyismerettel. KLA-UCK-KFH
3, Hat nem tudom, hogy miert lenne jobb az Apache-k utanpotlasa konnyebb Magyarorszagrol, amikor Albaniaban van a kiszolgaloszemelyzetuk. Melesleg utanpotlassal kapcsolatban: US, EU nagyon sok PENZT hajlando aldozni, EMBERT nagyon keveset. Ez donto erv. Szerinted milyen veszteseg varhato varosostromoknal, utcai harcoknal. Novi Sadot sem lehet "bevenni", nem hogy Belgradot ES MI ERTELME LENNE???? Milosevics megbuktatasa a cel nem szrebia totalis szetszedese. Minel kesobb bukik milosevics, annal nagyobb lesz a pusztulas, de a cel akkor sem ez. (Az ujjaepitest is az EU es US fogja fizetni, nem a szerb nep)
4. Valoszinuleg tobb iranybol lesz tamadas, DE MO felol nem fog INDULNI, es nem lesz FOCSAPAS. S szerintem ha MO felol katonak atlepik a Jugo hatart az mar csak akkor lesz, amikor Milosevicset mar kvazi megdontottek, azaz vagy egy katonai puccsot vegrehajto tabornok, vagy egy hlyettes alairja a Tessbejonni papirt. L lejjebb.

A Tazsasztal szerkesztesi rendjet meg nem mindig ertem, idovel meg lehet szokni.

Előzmény: PuPu (116)