gbrl Creative Commons License 2003.06.11 0 0 457
csipike,
oooooootp?
miért bántod szegényeket..... (?) ... - 9 hónap után jövő hét elején mehet aláírni egy kedves ismerősöm (mozgássérült, gyermekét egyedül nevelő - jah, és én intézgettem a hitelét)
... ha ezt modják az elején.... - hogy kiabálni kell 1 hétig napjában kétszer... - bizisten megteszem. múlt hét előtti héten még nem volt sehol a hitel, így engedélyezés, úgy elbírálás, sok az ügy, várjunk .... miegymás..... múlt héten minden nap bent voltam nyitásra és záráskor az utolsók között voltam. hogy? hát, igen, sokszor kiabáltam meg 3 nap után már kívülről tudta az ügyintéző és a csoportvezető a nevet, hitel azonosítószámát...... olyan fél-másfél órát voltam minden alkalommal, reggel-este. pénteken mondtam, jövök végig jövő héten is , és addig, amig 9 (!!!) hónap után nem mondanak igent vagy nemet ..... kedden reggel 7:50-kor csörgött a mobil, hogy engedélyezték neki az 5,8 M FT hitelét a lakásvásárláshoz és (1 hét és) jöhet közj.aláírni... stb... konkrét időpont...... (arra már én sajna vagy nem sajna nem vagyok jó ;)))
...
gbrL
O tthon T artsd P énzedet
OTP....

Előzmény: Törölt nick (453)