CELL Creative Commons License 2003.06.07 0 0 441
Sziasztok!
Elore is elnezest kerek , tudom van mar ilyen topic, de sok-sok hozzaszolast vegigolvasva meg mindig nem tiszta a kep...:-(
Elmondanam a helyzetunket es ha tudtok jo megoldast azt koszonettel elfogadnam , illetve barmilyen otletet.
Szoval adott egy haz az en nevemen, hazasok vagyunk, (kotottunk hazassagi szerzodest nem tudom szami-e ez a hitelfelvetelnel?)van egy kisfiunk akinek meg csak a kanadai allampolgarsaga van meg papiron, de szerintem o magyar allampolgar is mivel mi mindketten azok vagyunk.Otthon a hazunk kb er 8 millot es keressuk a lehetoseget, hogy ha hazamegyunk, hogyan juthatnank hozza a legkedvezobben meg 3-4 milliohoz ezen a penzen szeretnenk egy hazat a varos szelen esetleg egy nyaralo ovezetben levo hazat ,tanyat(ami telen is lakhato), ha erre is adnak hitelt.?,...Az erdekelne hogy milyen lehetosegek vannak es kb mennyi lehet a torlesztreszlet???Ja es szocpol is erdekel bennunket, ha kombinalhato a hitellel, mert hamarosan szeretnenk kistestvert...Ket es fel eve nem jartunk Mo-on azaz nincs bejelentett munkank azota, gondolom ez nem egy jo pont, de azert mondom ,mert ez biztos csokkenti a lehetosegeinket...Hitelt viszont meg sosem vett fol egyikunk sem a lakas a szuloktol van.Illetve meg az is erdekelne, hogy mi van akkor, ha a 8 million vennenk egy hazat es a hitelre , szocpolbol folvett penzt felujitasra, bovitesre koltenenk?Akkor mik a lehetosegek?Bar az jobb lenne ha inkabb talalnank vmit 8+4 ert es nem kellene epitkezni egyenlore.Hogyan kombinalhato ilyen esetben a szocpol es a hitel, egyaltalan lehetseges ez, vagy csak uj haz epitesenel?Gondoltunk arra is, ha "romos" hazat vennenk az ujraepiteshez jar a szocpol, ugye?Ki donti el,hogy egy haz romos-e vagy nem, mondjuk egy tanyaepulet?El lehet-e erni, hogy romossa nyilvanitsanak egy nem romos epuletet?
Bocsi ha kicsit osszevissz irtam remelem azert erthetoek a kerdeseim.
Minden valaszt koszonok !
CELL