lilah2
2003.06.06
0
0
42
az lenne a legigazságosabb fegyver, ha nemcsak a rajzok, hanem a gondolatok is életre kelnének. vagy a legigazságtalanabb? hány percünk lenne még?
Előzmény:
smurmo (41)