Ep128 Creative Commons License 2003.06.02 0 0 883
Nem adtuk fel, max nem "mezei club" lesz, hanem "internetes club"!:-)
Amíg én szuszogok, addig az Ep is működik itt nálam, és a honlapom is frissülgetni fog. (Még ha csak havonta 1x is...) Szóval részemről semmi nem változott! ;-) Anno jártam le sokat a klubba, és NEM azért ritkultak meg a látogatásaim, mert az EP-vel kapcsolatban valami is változott volna részemről. Meg lehet nézni az oldalam. Ok, primitív, de nehogy mán' nem látszik rajta, hogy (azóta is ugyanúgy) szeretem ezt a kütyüt!:-) A klub sajna abba "halt bele", hogy az alap tagok a klubban sokmindenről beszéltek, de az EP-ről csak keveset, és ritkán. Inkább volt az egy "baráti összejövetel", mint ENTERPRISE KLUB! Amíg színte hetente lejártam, nekem mindíg volt valami mondandóm a témában, és kérdéseim is... De amikor láttam, hogy sokmindenről folyik a szó, de az EP-ről nem nagyon, akkor elkezdtek ritkulni a látogatásaim. De nem csak nekem, hanem az "Alap-EP-seknek is, és ez végképp betett ennek az egésznek... Ez a helyzet. Én már évek óta úgy érzem, hogy az effektív "KLUB" itt (!) működik a neten igazán, még ha virtuálisan is...;-) De ettől függetlenül sajnálom, mert az EP-klub szinte eg yidős az EP magyarországi megjelenésével, és ha az utóbbi 3-4-évben csak képletesen is, de létezett, ez azért sokat jelentett nekem.
Előzmény: dano1972 (882)