Tamás000 Creative Commons License 2003.06.01 0 0 86
Tavaly tavasszal laktam par honapot ujpalotan, a nyirpalota u. 58.-ban, ha jol emlexem. Ez az a marha hosszu epulet a polus fele menet bal oldalt. Az 58 meg az utolso lepcsohaz, az ablakombol ralattam ott egy totozora meg egy postara a kovetkezo haz alatt. Szerintem annyira nem szar a kozlekedes, persze reggelente ha csucsidoben mentem zsufolt volt. De ti biztos sosem laktatok videki varosban (megyeszekhelyen!!), ahol a legsurubben kozlekedo busz 8 percenkent jar, a normalis idokozu 15-20 percenkent, de amelyik kulsobb reszekre megy, az 30-40 percenkent. Furcsa am, hogy az embernek nincs menetrendje, csak kiall aztan mindjart jon a busz. Videken ez ugy nez ki, hogy elo a menetrendet, kikeresem az idopontot, es csak ugy megyek a megalloba!!

Nagyon sokszor ugy mentem vissza delutan/estefele, hogy elvergodtem valahogy a keletiig, aztan ott folultem a polusbuszra. Ennek volt tobb elonye is: mindig volt ulohelyem, sosem volt rajta tomeg, sokszor ment a sofor mint a meszes, csak ket helyen all meg. A polusban aztan megvettem a kajamat a tescoban es szepen visszagyalogoltam az alberletbe. Amikor elkoltoztem, nem bantam, hogy otthagyhatom a rakba a panelrengeteget.

Ajanlom megfontolasra, hogy aki teheti, van benne kis spiritusz, adja el a francba a lakotelepi szutykat es vegyen/epitsen egy csaladihazat az osszeg felhasznalasaval + szocpol, épitesi kolcson, stb. Aztan akkor nem kell abban remenykedni, hogy az elvtarsak majd talan 10 ev mulva valamikor kivajjak arra is az ureget a metronak....

Remelem nem sertettem meg senkit.