BAZS Creative Commons License 2003.05.28 0 0 15
Nalunk is eveken at tartott ez nagyletszamos zsur: lanyom es az egesz osztaly.
De mi nagyon jol turtuk, sot en azt szerettem, ha a szulok tenyleg nem ulnek ott es beszelgetnek velem, hanem a gyerekek tenyleg maguk maradhattak es futkoshattak, bujacskazhattak es az elore kigondolt, megszervezett jatekok, versenyek mind sikert arattak es alig vartak mar a kovetkezot.
Nekem pedig inkabb az okozott gondot, amikor ezeket a meghivasokat mind viszonozni is kellett es az en kicsi lanyom havonta 1-2 hetveget mindig valami buliban toltott. :-)

De igy tudtam meg, hogy nem csak lakasban lehet gyerkzsurt tartani, hanem a McDonalds-ban is. Ha mi szulok nem is visszuk el oket oda, a gyerekek ezt imadtak, s ha csak 2-3 ora es azt ehettek 1x legalabb egy evben, amit nem szabad. :-)
Bar lanyom szerint az unnepi csokitortajuk borzalmas volt mindig.

Aztan volt meghivas tobbszor a Csodak Palotajaba is, ami egy erdekes buli, es meg hasznos is, de ott nem igazan keszulnek enni-innivaloval, igy aztan szulok amit hoztak, az volt csak. S ez egy jo otthoni fagyitortanal mindig rosszabb lehetoseg volt megint, mondotta a lanyom...:-)

Ki lehet berelni a Gyermekvasuton is egy egesz szerelvenyt (az utazas alatt a bufekocsiban szolgaljak fel az unnepi menut), s ha jol emlekszem a Szechenyi hegyes vegen volt is a jatszeteren utana lehetoseg tombolni is egy nagyot.
Ez talan inkabb fius program, de nalunk a lanyomat is nagyon erdekeltek a vonatok.

buGri,
hihetetlen, hogy neked mennyi ismerosod van itt is :-))

Előzmény: AliceCsodaországban (14)