hjoco213 Creative Commons License 2003.05.16 0 0 755
Hali!
Ma kicsit áttanulmányoztam a Snovflake és a Germanwings foglalási lehetőségeit. Az előttem szólókhoz csatlakozva a Snovflake járatai hasonló áron vannak, mint a Malévnál. Ráadásul a keddi és szombati napolon a Malévnál 39900 + illetékért lehet utazni, így Stockholm ügyében nem kérdéses, hogy a Malév a jobb. Ami a Germanwingset illeti az internetes foglalás nem túl nehéz, de az ár itt sem olyan kihagyhatatlanul olcsó, hogy kiruccanjak egy hétvégére Kölnbe egy kis repülés kedvéért.
A legszomorúbb azonban az, hogy szerintem ami a világ számos országába működik, nálunk egyelőre nem fog. A magyar lakosság csak egy töredéke rendelkezik internet hozzáféréssel, és internetes fizetésre alkalmas bankkártyával, ráadásul a fapados árak nem a nyugati szinten vannak, hanem lényegesen magasabban. Ha figyelembe vesszük a magyar kereseti viszonyokat, nem nehéz megjósolni, hogy a Budapestre közlekedő fapados légitársaságok min 3/4 része külföldi lesz, és a közeljövőben sajnos nem kell tartanunk attól, hogy magyarok százezrei fognak hétvégi repülős kiránduláson részt venni az olcsó repülőjegyárak miatt.
Üdv mindenkinek:
Jocó!