anninori
2003.05.16
|
|
0 0
105
|
Helló Biozsa!
Nem csodálom, ha tele vagy. Vagyis a hócipőd.
Annyit beszélnek mellé, hogy lassan tényleg DuMaparknak lehet őket hívni.
Azért a webkamerán elég szívderítő látvány, hogy állványoznak, és minden nappal jobban haladnak. Csak a ti részetek nem akar sehogy se elkészülni...:)
Ezzel tartják bennem a lelkesedést, hogy mindig valami pozitívumot is látni a fránya PB-s problémák mellett. A múltkor pl. a burkolóanyagok miatt voltam feldobva, aztán az ablakok miatt, meg hogy épül-szépül a ház, és így nem lehet rájuk tiszta szívből haragudni.!!! (bár addig jó, amíg legalább némi-nemű jó dolgot is felhozhatnak mentségükre.)
És milyen szép kilátást mutat most is a kamera!
Azt nem értem, hogy miért éppen a Postabankkal szűrték össze a levet, miért nem lehetett valami normálisabb, cselekvőképesebb bankot választani. Magánügyfélként biztos nem jutott volna eszembe besétálni éppen a PB-hoz.
Jó hétvégét mindenkinek, én mára már eltűnök! |
Előzmény: biozsa (104)
|
|