csibra Creative Commons License 2003.04.30 0 0 251
> Nem ertem, hogy a vevot miert kellene, hogy erdekelje, hogy a forgalmazonak penzt hoz az, ha o Amway fogkremet vasarol. Jobban gondolj bele, hogy milyen hulyeseget irtal ezzel

A vevot nem is érdekli, engem ( a termékforgalmazót érdekel) viszont a vevőnek előtte fel lett ajánlva az üzlet, hogy megveheti olcsóbban a cégtől, erre nemet mondott, a termékre meg igent...

> Aki ennyire kornyezetbarat, az ne hasznaljon autot (szennyezi a levegot)...
A környezetbarátság első fázisánál tartok, olyan dolgokat használok amik kevésbé/nem terhelik a környezetet...

> Es ha mar itt tartunk: a kornyezetbarat gondolatmenettel el lehet odaig jutni, hogy fogkremre egyaltalan nincs szukseg. Regen sem hasznaltak, megis megvoltak.
30-40 éves kor között meghaltak, nem volt szükségük a fogukra 60-70 évesen...

> Ha meg azt mondod, hogy azert, mert akkor mast ettek, akkor az a valaszom, hogy egyuk mi is azt, csak termeszetes eteleket (semmi cukor, edesitett udito, stb.)
Képzeld el, édesített üdítőt pl. nem is emléxem mikor ittam utoljára. Teát azt még cukrozom, vagy mézzel édesítem (ez utóbbit kevesebbszer) amúgy meg vizet iszom, és próbálok természetes és egészséges ételeket fogyasztani.

> Bleach = hypo.
Bleach = fehérítő (forrás: www.sztaki.hu angol-magyar szótár, persze tudom, azok is Amway ügynökök :)
>Oke, az All Fabric Bleach oxigennel feherit. A hypo tudtommal klorral.
Ezt én is így tudom.

> Az oxigen mennyivel jobb, mint a klor?
Még nem írtam vona le? Akkor most megteszem: ugyanazt csinálja, de kevésbé terheli a környezetet (amúgy fehérebbek a ruhák tőle mint a hypotól egyesek szerint, mi nem használtunk soha hypo-t így nem tudom összehasonlítani).

> Probalj meg oxigennel fertotleniteni
Fertotlenites = Pursue toalett tisztító. Gyümölcssavas, nem klóros.

> Ha Amway-t hasznalok, akkor sporolok 2 dollar 20 centet egy evben, akkor, ha forgalmazo vagyok
Ha csak a mosogatószert használod akkor tényleg nem éri meg...

Előzmény: Gyorgyi (240)