Norbaja Creative Commons License 2003.04.30 0 0 492
Lehet, hogy Chania-tól Nyugatra egy kicsit Balaton fíling, de elgondolkoztató, hogy az ember mennyire akar olyan helyre menni, ahol tele van hollanddal és némettel.
Hát nem tudom, de mi mind a háromszor egymás után Chania-tól nem messze voltunk. A város éjszaka szerintem sokkal szebb mint Agios Nikolaos, vagy Rethymno (mind a kettőben voltunk este is) És ha valami Siófok hangulatú, akkor az pont Agios Nikolaos. Szerintem.

Valamint szvsz teljesen mindegy, hogy az ember hol van. Azt kell tudni eldönteni, hogy mi a fontos. A látnivalók-e, vagy a hely, ahol ha mozog az ember egészen addig amíg kint van, vagy ahol alszik.
Ugyanis Chania 100 km körzetében asszem éppen rengeteg látnivaló van, (talán több mint Agios Nikolaos-nál) csak az a különbség, hogy ha "vad" várost, falut keresel, akkor az inkább Chania és környéke...

Bár ezen lehet vitatkozni.

És nem utolsó sorban, ha valakinek nem nagyon szokott a szeme a görög kopársághoz akkor nincs nagy különbség, de így több eltöltött hét után azt mondhatom, hogy Kelet-Kréta kibeb*szott kopár...

Szumm.: szerintem Nyugat-Kréta, Chaniatól max 10 km-re Kato Stalos-ig, addig ugyanis kimegy a kék helyijárat, ami most pontosan nem emléxem, de vagy éjfélig jár 10-20 percenként. Az ágy ott is tud kényelmes lenni, de Imbros, Samaria, Elafonissi, Preveli, Kournas, Chania, Rethymno, Sfakia, (és még vagy 1/2 órát sorolhatnám a helyeket) egyszerűbben elérhető

Na hi

Norbaja

Előzmény: Vad (491)