Lovakkal jöttél
2003.04.29
|
|
0 0
31
|
Félreértett, én lakom arrafelé, ahol a helyzet változatlan. Legalábbis az Ön -feltételezett- lakhelyéhez képest.
Említette, hogy Bp-re jön valamelyik nap. Ha jól gondolom, nyugat felé teszi meg ezt az utat...
Rendben, akkor szivar lesz.
Milyet parancsol? Női, vaníliás-meggyes édesszivart vagy tömény, ízesítetlen szűzdohányból kevert vastag nikotinbombát? |
Előzmény: myofibrillum (30)
|
|