Lovakkal jöttél
2003.04.29
|
|
0 0
29
|
Ott,ahol a helyzet változatlan...legalábbis ha jól sejtem az Ön lakhelyét.
Én sem dohányzom.
Csak azért javasoltam, mert hátha izgulna, és akkor nincs is jobb, mint remegő kézzel rágyújtani, játszani a cigivel, nézni a kígyózó füstkarikákat,stb...
Szeretem figyelni ezeket a mozdulatokat.Ez is boldoggá tesz. |
Előzmény: myofibrillum (28)
|
|