Gaia Creative Commons License 2003.04.27 0 0 788
Marmint hogy erted, hogy plus/4-re is kiadni az emut? :-) Plus/4 emulator fusson a plus/4-en? :-) Nem a Linux-ra gondoltal? Anno portoltam a 0.32-es verziot az SDL-re, es igy megvalosult a Linux port is (BeOS, FreeBSD, Sun es egyebek mellett), de az mar elegge kobaltas verzio, szinte minden tiszta bug-os benne :-( Sok idom viszont nincs ket verziora. Epp eleg ganya GUI-t programozni Windows-on, nincs nagy kedvem meg mas platformokra is. Arra gondoltam, hogy inkabb meglevo open source projektekhez segitenek be. Nemreg kuldtem 2 patch-et a MESS-hez, igy most mar van benne teljes digi sound tamogatas es egy bug-ot is kijavitottam. Igaz, ott meg az egesz architekturaval kell megismerkedni....

A public beta... hm. Igazabol az egesz Yape egy beta :-) Vagy inkabb bena :-)) Hamarosan ki akarok majd adni egy 1.0-nak nevezheto verziot, de ahhoz ezeket az FLI-s meg FLD-s dolgokat (meg FF1E es FF1F felulirasa) is ki kene egyenesiteni. A lemezes turbok tamogatasarol nem is beszelve.

Most igazabol kicsit meggyoztel, ugyhogy lehet kiadom ezt a mostani betat 0.45-kent, a szamoknak ugysincs nagy jelentosege ;-)

Előzmény: edhellon (786)