Gaia Creative Commons License 2003.04.27 0 0 783
Meg nem tudom, mikor lesz, mert most a BF1942 a kiraly :-) Ha gondolod elkuldom mailben az uj betat. Igazabol egy dolog nem stimmel meg az FLI-ben, minden 8. rasztersorban van egy fekete csik, valami bug miatt, azt kene levadaszni miert van, csak lusta vagyok. Viszont addig amig az nincs kiegyenesitve, nem igazan akarom kiadni az uj verziot. Persze lehet, megelegelem a dolgot, es kiadom :-) Meg a masik gazos dolog, hogy most bizonyos effektek (a karakteres kepernyo kezdetenek elhalasztasa; a scroll effekt masolas nelkul) megint nem mennek, mert elegge at lett kavarva sokminden a TED reszben.

Fatal: gyors beleneztem es tenyleg folyamatosan irodnak felul a regiszterek, te jo eg :-) Na megint nem jol emlekeztem... Es ha jol nezem, akkor ez az ami FLD-t csinal, igaz? Azaz elhalasztod a bad line-okat, igy tobb soron at ugyanazok a karaktermatrix adatok maradnak meg egy-egy frame-en belul. Igazabol sosem neztem meg meg erre kihegyezve a dolgot, de a fatal-lal mindig letesztelem, ha valamit buheralok a TED-ben, hatha... :-) Azt kene tudnom mi is pontosan a bad line condition a plus/4-en, mikor van/nincs DMA meg hasonlok. A "gondot" az okozza, hogy itt ket rasztersor is bad line a C64-hez kepest, ez egy par uj kerdest is felvet. Majd ilyen kis tesztprogikat kene irni hozza, es az igazi gepen megnezni, de ahhoz elobb rendet kene rakjak magam korul, no meg nemsoka koltozom is :-(

Előzmény: Timna (782)