Lovakkal jöttél
2003.04.24
|
|
0 0
23
|
Óó, ne aggódjon emiatt.
Én akkor írok, ha nem jut eszembe semmi.
A jazz kimaradt az életemből. Van valami Herbie Hancock-féle kísérlet a polcon, de soha nem voltam olyan merész, hogy végighallgassam. Egy jó kis füstös kocsmába kellene mennem jazzt hallgatni. Olyan Bud Spencer-fílinges helyre. (Nincs kettő négy nélkül) Egy átmulatott éjszaka most határozottan boldoggá tenne. |
Előzmény: lilah2 (19)
|
|