Gyorgyi Creative Commons License 2003.04.22 0 0 214
Kedves Csibra!

Fogkrembol, pormososzerbol (en mindig ezt veszem, nem folyekonyt), fogkefebol, hypobol nem lehet koncentratumot gyartani. Esetleg mosogatoszerbol es oblitobol. Nem tudom otthon a mosogatoszer mennyibe kerul. Nekem itt kb. egy evben 10 dollar.

Energiamegtakaritas:
Cipelni igy sem kell, mert nagy bevasarlasra kocsival megyunk (es ekkor veszunk husokat, amiket lefagyasztunk, es egyebeket).

Idomegtakaritas:
Ez sem igaz. Nagybevasarlasra igy-is ugy is el kell menni (uditokert, husokert, kaveert, pelenkaert, stb.) Akkor mar megvehetjuk a mososzert is (ezeket is nagy tetelben szoktuk).

Csak biologiailag lebomlo mosoanyag van benne, igy kornyezetkimelo.
Honnan tudod, hogy ez igaz? Ha ilyen letezik, akkor miert nem gyart minden ceg ilyent? Az allam akkor miert nem kotelezi a cegeket, hogy csak ilyent gyarthatnak? (plane, Amerikaban, ahol sokfele eloirasoknak kell megfelelni).

Hat attol, hogy barki belephet, es megveheti kozvetlenul a cegtol 30%-al olcsobban, igy pedig nincs konkurenciaja. Meg ha a legolcsobb (ocska) termekekkel hasonlitod is ossze.
De ha valaki belep, akkor meg hozza kell adni a belepes koltseget, plusz az eves tagsagi dijat, plusz az utikoltseget, amit a raktararuhazba valo utazassal tolt. (igaz, mas boltba is el kell venni, de ott mast is tudsz venni - megcsinalhatsz egy nagy bevasarlast)
Abban sem vagyok biztos, hogy a 30%-os kedvezmenyes Amway olcsobb, mint mas termek, ha meg tudod venni diszkont boltban vagy akcion.

No vagyok. De kozmetikumokat nem hasznalok.

Viztisztitora miert van szukseg? Ez hogyan mukodik?

Vitaminok: Beres cseppet szedek.

Előzmény: csibra (213)