lilah2
2003.04.20
|
|
0 0
19
|
reggel a mezzon jazzt játszott egy formáció, nem tudom, kik, de a hegedűs (j. blake) és a zongorista (t. mccoy) fantasztikus volt. ilyenekért már érdemes felébredni :-)
jókat írtatok, csak napokon keresztül semmi nm jut az eszembe, és kezdek eljutni az önfegyelemnek arra a szintjére, hogy ilyenkor inkább hallgassak.
(meta kórus: máskor is, pleeease!!!) |
|