lilah2 Creative Commons License 2003.04.20 0 0 19
reggel a mezzon jazzt játszott egy formáció, nem tudom, kik, de a hegedűs (j. blake) és a zongorista (t. mccoy) fantasztikus volt. ilyenekért már érdemes felébredni :-)

jókat írtatok, csak napokon keresztül semmi nm jut az eszembe, és kezdek eljutni az önfegyelemnek arra a szintjére, hogy ilyenkor inkább hallgassak.

(meta kórus: máskor is, pleeease!!!)