akroz Creative Commons License 2003.04.17 0 0 270
Kedves Rinpoce!

Hogy ne kelljen visszaolvasnod, bemásolom ide a 135-ös beírásomat.

"Próbáltam valami vadidegen helyen megsütni két grillcsirkét, de az istennek sem sikerült, több óra után is ugyanolyan hideg és nyers maradt a tűzforró sütőben, mintha be se raktam volna.
Majd elkeseredésemben kocsiba ültem és haza akartam menni, de egy kihalt faluban találtam magam, ahol minden kapuban volt egy életnagyságú "madonna jézuskával" szobor. A faluból kiérve megláttam a saját gyerekecskémet egyedül botorkálni az út szélén. Lassítottam, kinyitottam a kocsiajtót és berántottam "Mackót".
Nagyon gyorsan elhajtottam, borzalmasan rossz érzéssel ébredtem."

Lehet, hogy hülyének nézel, de azt hiszem megkaptam a választ.

Az elmúlt hónapokban a fiam sehogy nem tudott kikeveredni egy vírusfertőzésből (influ, ami ráhűzódott a pocakjára), vittem orvoshoz, kapott gyógyszereket, de az "istennek sem sikerült" rendbehoznia. Szóval tegnap - protekcióval - elkerültünk az I.sz. Gyermekklinikára. Bementünk a főbejáraton és az első lépcsőfordulónál ( azonnal belémhasított a felismerés, a szőr felállt a hátamon) a falon egy kb. 1 méteres szobor: madonna kisjézussal.
A gyerekem tátott szájjal állt előtte és mondta, hogy mama nézzük még, mert olyan szép.
A fiam leletei pénteken lesznek készen.

Ugye a szobor csak jót jelenthet?
Szerinted ez jósló álom?
Hülye vagyok?

Üdvözlettel: akroz