Adder Creative Commons License 1999.04.18 0 0 62
"A PCU szerintem az Ubojkaval cseszte el :) "
Hat az nem volt semmi egy gyerek. Nem csoda hogy repult :)
A Guru-rol szolva. Van (vagy volt?) ugye a Gigabyte cimu musor. Koztudottan a Gurusok keszitik, ugyhogy nagyon erdekes kulonbsegek jottek ki az ujsag es a musor kozott. Anno ugye megjelent a Test Drive 4 (bar ne jelent volna). Kivancsian neztem akkor a TV-musorukat, hogy gyalazzak a foldbe. Erre nekialltak egekig magasztalni!!! Na ez meg jo lenne, hisz izlesek es pofonok ugye (azert eldontottem, hog tobb Guru-t nem olvasok ahol ilyen baromsagokat nyomnak, hogy milyen rull a TD4 (mindenki tudja hogy egy nagy sz*r; de azert veszem azota is), erre a kovetkezo Guru szamban jon a TD4 leiras. Erre meg a foldbe gyalazzak. Erdekes. A musorban aztmondjak hogy milyen jo, meghogy hu de megeri azt a 10 rongyot, az ujsagban meg ellensegeiknek se kivanjak. Ugyanigy volt a Redneck Rampage 2-nel is (bar ott pont forditott eset volt). Ezen a teren azert kene egy kis valtozas.
Zed: HANCU ne haragudj, de az aprilisi ZED ritka rosszul sikerult (a CD-rol nem is mondok semmit, az tovabbra is a beka segge alatt leledzik), de az ujsagra is raferne egy kiados rendbetetel. Bar a 98 augusztusi szam szinvonalat azert nem erte el (az aztan nagyon ott volt alul. Borzalmas szam volt). Par javaslat ha lehet: haggyatok el ezeket a hulye nagy kepeket. A Honap Temaja rovat elejen elfoglal a kezdokep 2 teljes oldalt TELJESEN ertelmetlenul (ha meg szep lenne, de RONDA). A novellat szerintem el lehetne hagyni a 68.oldalon, nem sokan olvassak szerintem. A 69. oldal kepei pedig nem tul jok. Kezdetben azert volt par jo kep, de az utobbi idoben mar nem latni semmit. Azaz nem sokat. Valami normalis kepet igazan berakhatnatok. A lapszemle rovatnak se latom sok ertelmet. A hardware rovat viszont jo.
Remelem mondtam valami ertelmeset is...