jabuci Creative Commons License 2003.04.16 0 0 388
tegnap talaltam ra az aliens.scifi.hu -n az "Idegenek" menupont alatt a kulonbozo szornyek leirasara. Thanks mano :) Igen, itt kiderul, hogy egy harcos is kepes tojasrakasra, mivel hermafroditak, s kepesek onmagukat megtermekenyiteni. Hmm..., erdekes :) Azt is kideritettem itt tegnap, hogy a harcosok allandoan mutalodnak: oroklik a gazdatest egyes tulajdonsagait. A 3. reszben pl. ezert hasonlitott az idegen egy kutyara!

"Meggyozodesem volt, hogy a kiralyno volt a ludas." A kiralyno szerintem mar csak azert sem lehetett, mert nem volt ra eleg ideje. A filmben vegig tamadasban volt, a tojasrakashoz meg ido es nyugalom kell (lattatok mar tyukot tojni? nem egy 2 perces muvelet). Es a 3. resz elejen latszik, hogy a tojas szepen fel volt ragasztva vminek az oldalara. Hat erre a kiralynonek mar biztos nem lett volna ideje. Viszont ha Bishop hozta fel, miert ragasztotta fel olyan alaposan? En a helyeben letettem volna egy sarokba aztan jol van.
Masik kerdes: a szamitogep miert nem jelzett, hogy idegen van a hajon? A 3. reszben a fekete dobozt rakotottek Bishopra, s itt kiderult, hogy volt egy idegen a hajon. 1. a biztonsagi rendszer jelezhetett volna, hogy idegen organizmus van a hajon 2. amikor megindult az arcmaszo, a rendszer felebreszthette volna az utasokat. Persze lehet, hogy ezt is megpiszkalta Bishop... De ha az o feladata a leny vedelme volt, akkor a 3. reszben miert vallotta be Ripley-nek az igazat? Meg kellett volna hagynia abban a tevhitben, hogy minden OK. Ezzel csak segitett Ripley-nek az ongyilkossagra valo felkeszulesben. Szoval ez a hulye tojas nagyon buzlik! Zaptojas :D

Előzmény: Senor (387)