Vándorbéka Creative Commons License 2003.04.13 0 0 10
Igenis van, aki nem olvassa "Birdie szíve csücske" topicot, mert
1. nem olyan idő és forintmilliomos, hogy egész nap a gép előtt ül és nyomon tudja követni a millió hozzászólást (amely szám a tali eseményét követően csak emelkedni fog), vagy este két órát tölt a napi anyag elfogyasztásával...
2. gépspecifikus rovatot olvas. Digitális(!)-gépspecifikus topicot.
Én nem bánom, ha elküldessz és ha mások is elküldenek melegebb éghajlatra. Én írtam Neked személy szerint egy e-mailt, de visszajött az általad megadott címről. Megírtam Neked azt, hogy
"Különben meg szerintem nyisson mindenki topicot, a rossz úgyis elsüllyed - Darwin után szabadon. Én kipróbáltam, aztán majd dönt a tömegakarat."
Döntsön, én csak az életet próbáltam egyszerűbbé tenni. Bevallottan a sajátomat is. De ez egy kiszámíthatatlan dolog. Az ember már csak ilyen. Van újító szellem, van aki utálja az újítást. Az ember fáradt, kötekedik, máskor jó kedve van és egyáltalán nem bántják olyan dolgok, amitől ideges állapotban a falra mászik. Jó lenne persze, ha praktikus dolgokban nem ilyenek döntenének, de akkor visszatérhetünk az "első" ponthoz, hogy ez teljesen emberi. Mint ahogy az is, hogy meglátok egy ilyen topicot, és nem elkezdem használni, mint úgy általában, hanem arra használom, hogy a létét kérdőjelezgetem. Ami "off". Akkor hát süllyedjen a hajó.
Előzmény: kdezsoe (7)