dodika66 Creative Commons License 2003.04.12 0 0 150
Sziasztok!
Egy kis infóra lenne szükségem. Saját hülyeségem ugyanis nem ismer határokat. Tudni kell, hogy én nem értek a napszemüvegekhez. Annyit azért tudok, hogy nem akarom megvakítani magam egy 500 ft-os piaci gagyival. Autóvezetéshez, volt egy polaroidom amit elloptak a kocsiból és most elmentem venni egyet. Mivel a Polaroidomat nagyon szerettem és a márkában is megbízom, hát gondoltam most is olyat veszek. Pólusban meg is láttam egy optikusnál a sok Polaroidot egy állványon átnéztem őket, egyet kiválasztottam, felpróbáltam és megvettem. Amikor meg itthon kicsomagolom nézem, hogy ez nem is polaroid hanem Leonardo. Namost én még nem is hallottam erről a márkáról de tény, hogy tök tájékozatlan vagyok szemüveg fronton. Annyira azért voltam óvatos, hogy megnéztem azt a kis LCD kijelzős mókát az működött is, de igazából azt sem tudom, hogy ez mire garancia. Azért az elég gyanús, hogy egy az egyben ugyanolyan kis kék cimke volt a szemüvegen mint a polaroidokon, persze ezt az eladó előzékenyen eltávolította mielőtt becsomagolta, az ára is mindegyiknek 9500 ft. Most bár az én hülyeségem és felületességem nem kétséges de azért egy kicsit átverve érzem magam viszont, ha ez a szemüveg is tudja azt amit egy Polaroid akkor nem akarok feleslegesen cirkuszolni. Kérlek segítsen ki valaki egy kis infóval Leonardo ügyben ha tud.

Előre is köszi!
Dodika