irregular Creative Commons License 2003.04.05 0 0 331
Szia Apafej,és Menoitész!Azért nem kell az önmarcangolás,igaz ennyit nem kellett volna.Nem akarok most Atyáskodóan okoskodni,de most ugye tapasztalhatjátok megint,hogy nőtt a fejben levő bizonytalanság?Engem elsősorban TI tartotok vissza,és az a szörnyű állapot, érzések,zavarodott bizonytalanság,stb,stb,tudjátok?Ha nem beszélhetnék itt veletek,és a többiekkel,én sem birnám ki.De most a sarokba vagyok szoritva,minden múltbeli ivással kapcs. tetteim,szavaim felevenedtek és szembesitem velük magam.Tudom,aki iszik,annak a legnagyobb hülyeség azt mondani,hogy ne igyon,de az hogy most minden sokkal szarabb,az remélem legközelebb visszatart.Mást hirtelen nem tudok mondani,értem én az érzéseiteket,honapokkal ezelőtt én is két és félnapos ivászatok után nemgyőztem szánni-bánni mindent,aztán már három-négy nap múlva megint kezdtem.És ez ment szinusz-görbe szerint.De azt tudom hogy az alkohol akkor/is/legyengitette akaraterőmet/is/,ha mindig utánpótlást adtok,nem fogjátok tudni legyőzni!Apafej,hazamenés-ügyben hogy állsz?Szó nélkuli gyilkos csend,vagy a standard szembesitős szöveg?