tölgy Creative Commons License 2003.04.04 0 0 575
végtelenül fel vagyok háborodva!
tudom nincs már iroda ott, de nem jöttem volna el igazolások kérése nélkül ami pl a vasutra is szólna, de erősködtem volna , hogy a gyerekkel száálásmegoldás találásban segitsenek (majd később annak az árát is a korháztól visszakértem volna, de pl nővérszállóba kerithettek volna ha mást nem egy nappaliban fotelban alvási lehetőséget.
de erőszakosnak kell lenni! mertha mindenki csak kint a folyosón a betegtársaknak panaszkodik, szorong, a megtorlástól fél, mikor nem is ő a helyzet okozója!! csak belesodorta a rossz szervezés!!!

mostmár lassan, de akkoris SZÁMOLNIa kell az egészségügynek a SZOLGÁLTATÓ szereppel, HATALOM széke inog nagyon alattuk!
akkoris, ha még sok viz folyik le a Dunán addig, mig elérjük az EU-normáit a szolgáltatás szinten is!!

munka nem csak az izotopos vizsgálat elvégzése tárgyakon, hanem emberekkel végzik , x idő egy ember, szünet, ujabb x idő ez munkafolyamat ábrán levezethető és eszeint kell is végezni! nincs közben átmenés másik osztályra, ahogy a mütöböl se hivhatják ki az ott munkát végzőt, nem telefonálgathat, nem tehet a munkaidejében egyéb dolgot, de meg kell szerevezze, hogy azalatt legyen aki helyettesiti a mütőajtón kivüli betegeinél!! azokat sem várakoztathatja hiába!!
de megélik ám ők is, ha mégis bekerülnek saját bajukkal majd valamelyik hasonló intézménybe.

munkamorállal van a legnagyobb baj szerintem.

sajnálom a kislányt a mammájával a keletiben, de titeket is akik ott ültetek végig a mai napból 6 órát a 3 helyett.
az idő pénz!!! egy jó biztositó /ügyvéd ezt is fel tudná pörgetni/piszkálni/lovagolni.
jobb éjt!

Előzmény: klia (573)