totoo Creative Commons License 2003.04.04 0 0 70
"Már engem is idegesít ez a szöveg, mert ezek szerint azért fizetünk 30-40 sőt több ezrekkel többet, hogy elém lökik a kaját?"

aaaaa dehogy. a kajat hangsulyozni szerintem oltari baromsag (a media reszerol) ugyanis az a koltsegek hany szazalekat teszi ki? egy? szerintem sokat mondtam. mit adnak a BA(!) menetrendszerinti BP-London jaraton? szendvicset meg turorudit a sokezer forintos jegyhez.

a "fapados" tarsasagok nagyon sok koltseget csokkentenek, igy lehetnek ilyen olcsok. a forumban mar korabban le volt irva, ha erdekel utana tudsz olvasni. roviden:

- a leheto legjobb a gepkihasznalas (egy gep egy nap alatt negy London-akarmi oda-vissza utat is megjar)
- az olcsobb reptereket hasznaljak ahol van(Heathrow helyett stansted meg luton, Barcelona helyett girona, Becs helyett Graz meg Klagenfurt es igy tovabb)
- a leheto legkevesebb idot toltik a repteren, mert azert percenkent kell fizetni az uzemeltetonek (klagenfurtban erkezeskor meg az utlevelellenorzesen sem voltam tul, amikor az indulo utasok mar beszalltak a gepbe!)
- a szemelyzet nem kap szallast a celallomason
- egy utas jegyek vannak
- nincs ingyen valtoztatas, nincs semmi visszaterites (pl ha lekesed a gepet)
- bankkartyaval lehet fizetni
- nincs iroda, csak internet es telefon
- nincs papirjegy csak foglalasi kod
- a gepek szinte mindig tele vannak
- nincs utashid, hanem kisetalsz a gephez
- a gepeket a legolcsobb helyre viszik szervizeltetni/atvizsgaltatni (a ryanair pl ferihegyre hozza)
- kevesebb a customer support
es igy tovabb...

osszessegeben azt kapod, amiert fizetsz. ne varjon senki BA szintu szolgaltatast 5 fontos repjegyarak mellett.

Előzmény: satine (69)