Menoitész Creative Commons License 2003.04.02 0 0 246
Nem izgululok, nyugodtan írogass ide nem bántottál meg. Úgy tünik téged viszont bánt az, hogy leírtam: nincsenek jó tapasztalataim az orvosokkal. Ezzel nem tudom mi a probléma, én ezt éltem át a kezelések során, ettöl neked lehet más a véleményed. Az a bizonyos 3x500 Ft 1993-ban volt, amikor kb. 30 Ft volt egy korsó sör, tehát ebböl a szempontból sántít az összevetés - bár alapvetöen jogos. Mellékszál, de nyugodtan kijelenthetem, akkoriban még nem voltam függö. Egészen más problémáim, lelki bajaim voltak, amikben orvos nem segített ezért ivással próbáltam gyógyítani.
Nem volt jó ötlet, ma már tisztában vagyok vele. Visszacsinálni viszont nem tudom.
A problémám az írásoddal kapcsolatban, hogy olyanokat állítasz, amik egyszerüen nem mondhatók el rólam. Nem keresek kifogásokat, magamon kívül senki mást nem okolok alkoholizmusom miatt.
Egyszerüen megpróbálok saját eröböl megszabadulni az alkoholfüggöségtöl. Mi baj van ezzel? Minden erömmel azon vagyok, hogy normális - alkoholmentes - életet éljek.
Én így döntöttem, ugye nem baj?
Köszönöm a segítö szándékot.
Előzmény: Törölt nick (242)