irregular Creative Commons License 2003.04.02 0 0 232
Na ugye,hogy kibirtad?Gondolom csak úgy jött az érzés.Bird csak ki a következőt,meg az azutánit,stb,mert úgy erősödsz lelkileg és ha tényleg vmi komoly dolog,baj ér n agyobb erőd lesz nem inni,menekülni,hanem megoldani és vhogy túllenni rajta.Sokat gondolkozom Fkmasteren is.Olvastam régebbi hozzászólásait,neki tényleg nem az alkohol az alapvető problémája,hanem erős pánikbetegsége és depressziója ami miatt idejutott.Ezeken viszont nem lehet önakarattal segiteni.Azt mondja,már útálja az orvosokat,szerintem még nem találta meg a megfelelő szakembert.Sajnos ez pénzkérdés.És neki tényleg rosszabb tisztán,de úgy egyszerűen nem lehet élni.Nem akarok okoskodni,de biztos a net segitségével, vagy ha nyit topikot más súlyos pánikbeteggel összefogva előbbrejuthatna.ezek már offok voltak de a jószándék mondatta velem.Szóval nagyon ledöbbentem irásának mélységén,és mérges is lettem magamra hogy mennyivel jobb helyzetben vagyok,és nem tudok erőt venni magamon,hát dehogynem!Menoitész is irhatna magáról már!
Előzmény: apafej60 (224)