Pukimuki Creative Commons License 2003.03.28 0 0 21
Mese mese mátka

Elöször is focusról nincs még próbaút tapasztalatom se, ugyanis ugy indultam neki a vásárlásnak hogy max 2,4 Mft-ért veszek autót /ugy volt hogy Wagon R-t, de baromira nem tetszet/
Fiestáához képest tágasabb a fusion, ezt legfőképp hátul érezni, na meg persze a csomagtarton, mert hát 60 liter plusz az 60 liter plusz, egyébként ha jól tudom a focus csomagtere se nagyobb. Eddig 1000 km-t gyürtem az autóba, kb 7 literes fogyasztás jött ki, kb 1/2-város 1/2 országut, persze finom autozással, nem túl sportosan./1,4 literes benzines ambiente/. 80 lóerő elég rugalmasan mozgatja a kasznit, a rugozás feszes, de maga az autó nagyon jól irányitható, hosszú távon is jó vezetni, lábtámasz nekem nem hiányzik, az ülés inkább középtermetüeknek passzol én 190 magas vagyok és a háttámla hosszabb távon lapockánál zsibaszt. Az összeszerelésre nincs panasz /megjegyzem van egy citroen c3-unk is, hát az egy kicsit hanyag szerelésű/ Nagyon jó a kilátás minden irányba, parkolni is könnyü vele, a nagy üvegfelületek miat viszont elkelett volna bele egy légkondi. Ja a még mielött elfelejtem, törökbálinti emelkedőn M7-autopálya 140-el ötödikben visszaváltás nélkül fel lehet gurulni :-))
Kb ennyi, ha másra is kiváncsi vagy, ha tudok válaszolok
üdv pukimuki

Előzmény: read_me (20)