rally forever Creative Commons License 2003.03.27 0 0 1441
Üdv emberek!

Megtekintettem eme Ikarusos tárgyesetet! HÁÁÁÁÁÁT... aki nem ismeri őket nem sokat tudhatott meg belőle! Meg úgy kb. 5 perces anyagot összevágtak,de úgy hogy 3 szor is voltak ismétlődő részek. De azér jó volt (mér nem vihette ki az Ikarus a Moszkvai buszokat?)

SaxViktor:
Köszönjük az infókat,főleg a Miskolciakét (tehát kb. velem egyidősek :o) a 93-asokat mostmár külön figyelem!

Pisti és Laci:
Egy ilyen 260-ast lehet hogy én is beszerzek! Nekem sajnos csak a meccsbokszok vannak :o(

Nolan:
Ma reggel volt az M1-en a kékfényben,hogy Csepelen eltaláltak egy 48-ast (Nem adták meg az elsőbbséget! A kamerásnak sikerült úgy filmeznie,hogy semmiféle rendszámot nem tudtam leolvasni! Nagyon nem sérült,de egy darabig ott fog állni valószínűleg a 15-19 mellett.
És a BPI-715 ösnek is a 3. ajtaja is sárga vót valamikó :o)

Youwin:
A könyves témát kitárgyaltátok látom, de azért összefoglalnám:
Deák Ferenc Téri aluljáróban található Földalatti múzeumban beszerezhető "A főváros tömegközlekedésének másfél évszázada. I.-III. 1919-1985." című könyvről volt szó. Egyébként mindjárt rákeresek a keresőkben,hátha van máshol is

Videós téma: Nekem szó nélkül lejátsza Media Player 9 mindet! Szerintem jók! Nincs több? :o)